Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Naprawa telefonu po zalaniu - kompleksowy przewodnik

Feb 12, 2023

Zalanie telefonu jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi spotykają się użytkownicy urządzeń mobilnych. Woda lub inne ciecze mogą uszkodzić wiele podzespołów telefonu, co prowadzi do różnego rodzaju awarii. W dzisiejszym artykule omówimy kroki, jakie należy podjąć po zalaniu telefonu, aby przywrócić go do życia. Przedstawimy również najczęstsze przyczyny zalania telefonu oraz metody, które pozwolą na minimalizację ryzyka uszkodzenia urządzenia.

Naprawa telefonu - na czesciach oryginalnych czy zamiennych?

Feb 11, 2023

Jeśli potrzebujesz naprawić swój telefon, ważne jest, aby wybrać odpowiednią metodę naprawy. Części zamienne są zazwyczaj tańsze niż oryginalne, ale czy warto na nich oszczędzać? W tym artykule omówimy, jakie są wady i zalety obu opcji i pomogą Ci zdecydować, jakie części będą najlepsze dla Twojego telefonu.

Naprawa telefonu na częściach oryginalnych

Części oryginalne są częściami, które pochodzą bezpośrednio od producenta Twojego telefonu. Oznacza to, że są one wyprodukowane przez tę samą firmę, która wyprodukowała Twój telefon. Części oryginalne są zazwyczaj droższe niż części zamienniki, al...

Smartfony Samsung

Feb 06, 2023

Smartfony Samsung to dobry wybór. Wysoka wydajność i szerokie spektrum możliwości wyboru ulubionego telefonu do użytku na codzień.

Smartfony do działania wymagają baterii.

Oct 21, 2022

Smartfony do działania wymagają baterii.

Baterie w nowoczesnych telefonach muszą zajmować jak najmniej miejsca i uniemożliwiać użytkownikom samodzielny dostęp do baterii poprzez otwarcie tylnej obudowy. Obecnie wymiana baterii, a także zmiana szkła smartfona czy wejścia ładowarki, wymaga dostępu do serwisu telefonicznego.

Sposób ładowania baterii ma również duży wpływ na jej kondycję. Po pierwsze, pamiętaj, aby używać oryginalnej ładowarki dołączonej do telefonu. Baterie używane w smartfonach najlepiej ładować często i krótko. Nie czekaj, aż bateria zostanie całkowicie rozładowana, zanim ją w ...

Wyświetlacz w smartfonie niezbędny element urządzenia

Oct 20, 2022

Różne rodzaje wyświetlaczy.

Sposób, w jaki poszczególne firmy nazywają swoje wyświetlacze, często ma związek z konfiguracją subpikseli. Domyślnie każdy piksel składa się z czerwonego, zielonego i niebieskiego subpiksela. Zmiana ich jasności niezależnie od siebie daje różne kolory. Gdy wszystkie subpiksele są w pełni podświetlone, wyświetlany jest kolor biały.

Powyższe porównanie technologii ekranowych to oczywiście tylko wyliczenie ich zalet, wad i właściwości użytkowych. W takim podsumowaniu ekrany AMOLED zawsze spisują się bardzo dobrze, więc urządzenie z takim wyświetlaczem prawdopodobnie n...

Metody ładowania telefonów i tabletów

Oct 19, 2022

Metody ładowania telefonów.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że ładowarka posiada końcówkę kompatybilną z wejściami telefonu. Używając niewłaściwych wskazówek, możemy nawet uszkodzić nasze telefony. Najlepiej nie używać smartfona podczas ładowania, dzięki czemu bateria będzie ładowana szybciej. Po zakończeniu cyklu ładowania smartfon należy odłączyć od ładowarki. Ciągłe ładowanie może znacznie skrócić żywotność baterii. To samo dotyczy rozładowania telefonu komórkowego. Poziom energii nie powinien spaść poniżej 20%, dlatego najlepiej ładować telefon bardziej.

Teraz, gdy już wiesz,...

Najlepszy telefon komórkowy w Polsce

Oct 01, 2022

Wybór najlepszego telefonu komórkowego to trudne zadanie. Większość ludzi chce telefonu, który jest łatwy w obsłudze i ma wiele przydatnych funkcji. Większość telefonów jest w stanie łączyć się z ludźmi, aplikacjami i informacjami. Najlepsze telefony są również wystarczająco mocne, aby wykonywać codzienne zadania. Smartfony stały się tak zaawansowane, że większość ludzi ma trudności z używaniem zwykłych telefonów. Istnieje jednak wiele solidnych opcji dla tradycyjnych urządzeń mobilnych.

Smartfony znacznie lepiej łączą ludzi i wykonują codzienne zadania niż zwykłe telefony. Ludzie używają apli...

Naprawa Xiaomi Redmi Note 11S

Aug 31, 2022

Xiaomi Redmi Note 11S Naprawa

Telefon Redmi Note 11s wypuszczony w 2022 roku przez Xiaomi w Polsce potrafi ulegać awariom. Pęknięcie, uszkodzona szybka, wyświetlacz bateria czy złącze ładowania. Standard który przydarza się w poprzednich smartfonach jak i w Xiaomi Redmi Note 11S

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 11S?

Wyświetlacz który zastosowano w tym modelu to AMOLED przez co koszt naprawy jest wyższy niż w przypadku wyświetlacza LCD. Mianowicie koszt wymiany wyświetlacza w Xiaomi to ok 600zł, zamiennik nie oryginalny Amoled to koszt ok 450zł

Ile kosztuje wymiana baterii ...

Huawei przedstawia niedrogiego składaka?

May 22, 2020

Ross Young, Boss Display Supply Chain Consultants, który ostatnio ugościł nas mnóstwem informacji na temat Samsunga Galaxy Note20, przywołuje teraz o Huawei. A konkretniej, o nowszych składakach.

Swoimi rewelacjami udziela się w wywiadzie udzielonym na YouTube'owym kanale GregglesTV. Opierając się informacji Younga, Huawei pracuje nad nowymi, składanymi smartfonemi z elastycznymi wyświetlaczami. Jeden - ma być po prostu kontunuatorem Mate X z ekranem składanym na zewnątrz obudowy, a kolejny ma być clamshellem.

Także jest mowa o modelu z ekranem składanym do wewnątrz.

Huawei ponoć funkcjonu...

Zaprezentowano wersje kolorystyczne modeleu Honor X10

May 21, 2020

Niedawno uzyskaliśmy zdjęcia smartfonów Honor X10 oraz ich kolorów. Będzie w czym wybierać! Ishan Agarwal poświadczył na Twitterze specyfikację i wersje kolorystyczne modelu Honor X10, który zacznie już startować 20 maja w Chinach.

O specyfikacji wiemy już z poprzednich newsów (Honor X10 - specyfikacja prosto z urzędu, Honor X10 po certyfikacji - znamy całą specyfikację, Honor X10 5G - oficjalne zdjęcia i dane), w tej chwili ukazało się parę dodatkowych zdjęć - i na żywo, i renderów, pokazujących różne wersje kolorystyczne urządzenia.

Obudowa ma być osiągalna w kolorze pomarańczowym, czarnym...