Kontakt serwis telefonów Lublin

Skontaktuj się z nami w celu naprawy Twojego urządzenia już teraz.


Wszystkie telefony nasz serwis naprawia bez utraty danych

Każdy kto korzysta z telefonu posiada w swoim smartfonie mnóstwo aplikacji, zdjęć, kontaktów i innych danych. Smartfony to urządzenia dzięki którym możemy dzwonić i mieć stały kontakt z każdym kto posiada telefon. Telefony jak to na urządzenia stworzone przez człowieka nastało mogą ulec uszkodzeniu zarówno w wypadku jak i wyniku częstych kontaktów z ziemią - dlatego wiele klientów pyta nas czy naprawa telefonu bez utraty danych zawartych w telefonie w naszym serwisie jest możliwa? Czy gdy nasz telefon ulegnie uszkodzeniu to czy możemy mieć dostęp do naszych danych po naprawie telefonu? Jako iż jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie jesteśmy w stanie większość usterek wyeliminować bez konieczności kasowania danych zawartych w dane które są zawarte w telefonie.

Obsługujemy również wszystkie inne miasta i dzielnice w Polsce

Wystarczy wysłać urządzenie na nasz adres z miejscowości takich jak:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Piaseczno, Ostrołęka, Nowy dwór Mazowiecki, Koło, Siedlce, Pruszków

Następnie urządzenie naprawimy i odeślemy na adres wskazany przez Ciebie! Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z usługi naprawy telefonu z innej miejscowości niż Lublin.

Serwis telefonów

Kontakt Serwis Telefonów w Lublinie - Naprawa Smartfonów na Najwyższym Poziomie!

Czy szukasz niezawodnego serwisu telefonów w Lublinie? Chcesz, aby naprawa Twojego smartfona przebiegła szybko i skutecznie? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Nasz serwis oferuje swoim klientom szeroką gamę usług związanych z naprawą telefonów komórkowych. Bez względu na to, jaki model smartfona posiadasz i jakiego typu usterki dotyczą, nasz wykwalifikowany zespół specjalistów jest w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu problemu. 

Nasi specjaliści to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, którzy cechują się wysoką jakością usług i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Dzięki temu, naprawa Twojego telefonu w naszym Serwisie Telefonów przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty szybko odzyskasz pełną funkcjonalność swojego urządzenia.


Godziny otwarcia: 12:00-21:00 (Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) Niedziela - nieczynne.

Parking: Darmowe miejsca postojowe dla naszych klientów są bezpośrednio przy naszym serwisie.

1 Maja 29

Ulica

20-410 Lublin

Miasto

539 999 519

Telefon

Kontakt z nami

  • Ulica 1 Maja 29, 20-410 Lublin

  • Telefon: 539 999 519

  • kontakt@mobile-phone.pl