Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Serwis tabletów Lublin


Serwis tabletów Lublin

Witamy na naszej stronie internetowej, gdzie przedstawimy Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć o wyborze najlepszego serwisu tabletów w Lublinie. W dzisiejszych czasach tablety są częścią naszego codziennego życia. Służą nam do pracy, nauki i zabawy, a ich awaria może skutecznie uniemożliwić nam wykonywanie codziennych czynności. Dlatego też ważne jest, aby znać nie tylko przyczyny awarii tabletów, ale także jak wybrać najlepszą firmę naprawy tabletów w Lublinie.

Tablet jest to urządzenie elektroniczne, które z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników. Nie dziwi nas fakt tej popularności, jest to aktualnie urządzenie które pozwala na coraz więcej. Przydatne w domu, pracy, biurze czy w szkole bądź w podróży. Zdarza się też tak jak w przypadku telefonów, że tablet ulega uszkodzeniu i tak jak w przypadku telefonu trzeba udać się do odpowiedniego serwisu tabletów gdzie zostanie naprawiony kompleksowo i rzetelnie. Warto wybierać firmy które posiadają doświadczenie i cieszą się dużą ilością pozytywnych opinii wśród klientów. Nasz profesjonalny serwis tabletów Klientom oferuje szereg atrakcyjnych cenowo usług napraw tabletów marek wiodących w Polsce takich jak Samsung, Huawei, iPad, LG, czy nawet Xiaomi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu jeśli chcesz naprawić swój tablet!

Naprawa tabletów popularnych marek


W Polsce tablety jak i na świecie nie przegonią smartfonów na rynku, lecz wraz z czasem ich liczba stale się zwiększa, a popularność rośnie każdego dnia. Nasz serwis tabletów zaopiekuje się Twoim uszkodzonym tabletem tak aby odzyskał pełną funkcjonalność i sprawność jak przed uszkodzeniem. Naprawa tabletów Lublin, jest miejscem które polecają setki zadowolonych klientów dzięki czemu gwarancja profesjonalnych usług w najlepszych cenach jest na pierwszym miejscu. Bardzo rozbudowany magazyn zapewnia dostępność do części zamiennych dzięki czemu czas naprawy jest znacznie krótszy niż w przypadku importu części. Większość napraw jesteśmy w stanie wyeliminować już danego dnia dostarczenia tabletu do serwisu. A jeśli Twój tablet uległ znacznemu uszkodzeniu bądź nie jest to prosta naprawa polegająca na wymianie wyświetlacza czy baterii to jesteśmy w stanie dzięki zaawansowanym sprzętom i bogatej wiedzy zlokalizować usterkę i wycenić koszt jej naprawy. Dlatego nie boimy się napraw tabletów bez względu na rodzaj występującej usterki.

Naprawa tabletów w najkrótszym czasie

W naszym serwisie tabletów dbamy nie tylko o baterię czy wyświetlacz Twojego tableta, ale także o jego wnętrze tj. płyta główna, złącze, kamery, aparaty, taśmy itd. Jeżeli natomiast dokucza Ci niestabilna praca systemu Android czy iOS w tablecie, wolne otwieranie się aplikacji czy wręcz zacięcia – to znak, że najlepszym wyjściem będzie oddanie sprzętu do naprawy w naszym serwisie. Wgrywamy nowe wersje systemów operacyjnych w każdym modelu bez względu na system operacyjny w tablecie. Dbamy o właściwą konfigurację i optymalizację systemów operacyjnych iOS oraz Android.  Naprawa tabletów Lublin to nasza codzienna pasja, a do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i skutecznie. Sprawdź nasz cennik napraw tabletów i przekonaj się czy warto naprawiać tablet w Twoim przypadku.

Najpopularniejsze marki tabletów w Polsce:

 • Samsung Tab
 • Apple iPad
 • Huawei Mediapad, Matepad
 • Lenovo
 • Realme
 • Chuwi
 • Alcatel (ALCATEL 1T 10 Smart 2020 10.1",ALCATEL Tkee Mid 8")
 • Xiaomi
 • Nokia (NOKIA T20 TA-1397 10.4", NOKIA T20 TA-1392 10.4")
 • Cavion (CAVION Base Go 7", CAVION Base Quad 7")
 • Navitel (NAVITEL T500 7", NAVITEL T505 Pro 7")

Naprawiamy tablety bez względu na system, parametry czy przekątną ekranu:

 • Tablety z systemem Android
 • Tablety z modemem 4G LTE, 5G
 • Seria Apple iPad Pro
 • Apple iPad Air 2022
 • Apple iPad
 • Tablety Samsung
 • Tablety Lenovo
 • Tablety Huawei

Czy można naprawić tablet?

Wychodzimy z założenia że to co człowiek stworzył jest w stanie zepsuć ale też naprawić. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych naprawiamy wszelkiego rodzaju usterki. Warto naprawiać tablety ponieważ nie trzeba kupować nowego, a uszkodzony po naprawie będzie jak nowy. Bez sensu wydawać dużo więcej pieniędzy na nowy sprzęt jeśli możemy dużo taniej naprawić uszkodzony tablet. Każdego dnia naprawiamy wiele różnych tabletów.

W zależności od złożoności naprawy oraz tego jakiego typu części zamienne będą zastosowane podczas naprawy ciężko jednoznacznie określić koszt naprawy tabletu Lenovo czy też innej marki. Kontaktując się z nami podczas wyceny otrzymasz koszt naprawy tabletu Lenovo czy Samsung. Jeśli jest to odblokowanie kodu blokady to koszt naprawy wtedy wyniesie około 100zł natomiast wymiana baterii to już koszt od 150zł a w przypadku naprawy ekranu od 200zł

FAQ Serwis tabletów (Frequently Asked Questions)

Czy można naprawić tablet?

Tak jak najbardziej tablet tak jak inne urządzenie elektroniczne można naprawić, w zależności od rodzaju usterki oraz producenta danego urządzenia naprawa może się różnić. Najczęściej w tabletach występujące uszkodzenia to uszkodzony wyświetlacz, szybka oraz port ładowania.

Ile kosztuje odblokowanie tabletu w serwisie?

Koszt odblokowania tabletu zależny jest od kilku czynników. Zależy jakiego typu jest to blokada czy chcemy odblokować konto Google FRP (Factory Reset Protection) gdy zapomnieliśmy danych do logowania czy blokadę bądź wzór do odblokowania urządzenia.

Co zrobić z zepsutym tabletem?

Tak jak w przypadku elektroniki innego typu warto naprawiać zepsute tablety. Dzięki naprawie tabletu w serwisie tabletów takich jak Mobile-Phone.pl możemy przyczynić się do minimalizacji strat dla środowiska poprzez ogranicznie generowania bezpotrzebnych zakupów na nowe urządzenie. W serwisie możemy naprawić tablet i korzystać z urządzenia bez konieczności kupowania nowego zazwyczaj dużo droższego urządzenia.

Dlaczego tablet nie działa?

Najczęstszym problemem w tablecie jest uszkodzony ekran bądź złącze ładowania. Gdy tablet nie działa lub nie chce się włączyć należy dostarczyć urządzenie do serwisu gdzie zostanie dokonana diagnoza co jest tego powodem.

Co zrobić gdy ekran w tablecie jest czarny?

Gdy ekran w tablecie jest czarny podejmi poniższe kroki w celu sprawdzenia co jest tego przyczną"
 • Przytrzymaj przycisk włączenia aż tablet uruchomi się ponownie
 • Przytrzymaj przycisk włączania i ściszania głośności jednocześnie aż tablet zrestartuje się
 • Podłącz tablet do komputera i sprawdź czy system wykrywa urządzenie

Jak zrobić reset tabletu?

Reset tabletu można zrobić na kilka sposobów i różni się on od producenta tabletu lecz najpopularniejsze formy resetu tabletu to:
 • Przytrzymaj przycisk włączenia aż tablet uruchomi się ponownie
 • Przytrzymaj przycisk włączania i ściszania głośności jednocześnie aż tablet zrestartuje się
 • Zainstaluj oprogramowanie przez komputer za pomocą programu który dostarcza producent na przykład od Samsung program SmartSwitch, Huawei program HISUITE

Dlaczego mam czarny ekran?

Czarny ekran w tablecie może mieć wiele źródeł problemu główne są to:
 • Uszkodzony wyświetlacz
 • Uszkodzone złącze ładowania
 • Uszkodzona płyta główna

Co zrobić żeby włączyć tablet?

Najprostszym rozwiązaniem jest użycie przycisku włącznika power i przytrzymanie przez 5 sekund. Gdy tablet się nie włącza nadal może mieć następujące usterki:
 • Głęboko rozładowana bateria w tablecie
 • Uszkodzony port ładowania
 • Uszkodzony system operacyjny Android lub iOS

Jak zaktualizować stary tablet?

Stary tablet najlepiej zaktualizować poprzez oprogramowanie dostarczone przez producenta. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i podłączyć tablet do komputera. Następnie włączyć na komputerze program który dostarczył producent urządzenia. Do najpopularniejszych programów należą:
 • Smart Switch - Samsung
 • HI Suite - Huawei
 • iTunes - Apple

Przyczyny awarii tabletów Awarie tabletów mogą mieć różne przyczyny. Jedną z najczęstszych przyczyn jest uszkodzenie ekranu. Może on pęknąć, gdy tablet spadnie na twardą powierzchnię. Inną przyczyną awarii może być uszkodzona bateria, która przestaje trzymać naładowanie. Możliwe jest również uszkodzenie przycisków, portów lub gniazd.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu tabletów?

Kiedy Twój tablet ulegnie awarii, musisz podjąć decyzję, czy naprawić go samodzielnie, czy skorzystać z usług serwisu tabletów. Naprawa tabletu na własną rękę może się okazać trudna, a nawet niebezpieczna, jeśli nie masz wystarczającej wiedzy i doświadczenia. Skorzystanie z usług serwisu tabletów to gwarancja, że Twoje urządzenie zostanie naprawione przez doświadczonych specjalistów.

Jak wybrać najlepszy serwis tabletów w Lublinie?

Wybór najlepszego serwisu tabletów w Lublinie może być trudny, zwłaszcza jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę. Najważniejszym aspektem jest doświadczenie w branży. Nasz serwis tabletów posiada wieloletnie doświadczenie co za tym idzie posiadamy wielu zadowolonych klientów.