iPhone iPad iWatch


Naprawiamy iPhone, iPad oraz iWatch na Bemowie

Apple wypuściło pierwszego iPhone'a (znanego jako iPhone 2G) 29 czerwca 2007 roku. Ten przełom technologiczny, wraz z wprowadzeniem tabletów iPad i laptopów MacBook, pomógł mu później stać się jedną z najcenniejszych firm na świecie.

Produkty Apple rozwinęły się na różne sposoby: aparat iPhone ewoluował z aparatu 2,0 megapiksela do 12-megapikselowego aparatu podwójnego, a konstrukcja ma teraz aluminiowe opaski klasy lotniczej, które nadają mu znacznie bardziej elegancki wygląd. Własne oprogramowanie Apple na iOS jest znane z tego, że pozwala, aby jego produkty, w tym iPhone, były przyjazne dla użytkownika i łatwe w użyciu na co dzień.

IPhone X ma klasę wodoodporności 7 na 8 (zgodnie z normą IEC 60529). Jednak Macbooki i iPady nie są uważane za wodoodporne, a dzięki nowym funkcjom, takim jak pasek dotykowy na Macbooku, sugerujemy trzymanie Macbooka lub iPada z dala od wody lub innych płynów.

Jeśli Twoje urządzenie Apple ulegnie uszkodzeniu, zalecamy sprawdzenie go w naszym warsztacie. Wybraliśmy niezawodne warsztaty w Twojej okolicy, więc zarezerwuj naprawę, aby szybko i bezproblemowo naprawić ulubiony produkt Apple. Od szkód kosmetycznych po problemy z oprogramowaniem - mamy specjalistów, którzy będą w stanie zdiagnozować i naprawić twoje urządzenie Apple.

Polecamy serwis produktów Apple przy Ulicy Ciołka 35/100 Warszawa 01-445, Tel:799 169 469 serwis@naprawa.eu

Urządzenia Apple objęte naszymi naprawami:

Apple iPhone 6, Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7, Apple iPhone 8, Apple iPhone X, Apple iPhone XS, Apple iPhone 5, Apple iPhone 5s, Apple iPhone 5c, Apple iPhone SE, Apple iPhone 6s +, Apple iPhone 4, Apple iPhone 4s, Apple iPhone 7+, Apple iPhone 8+, Apple iPhone XR, Apple iPhone XS Max, Apple iPhone 6+, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPad wszystkie generacje, iWatch wszystkie generacje.