Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Samsung Galaxy A04s naprawa Lublin


Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s SM-A047

Samsung Galaxy A04s SM-A047

Wymiana wyświetlacza

Pęknięty czy rozlany wyświetlacz w telefonie Samsung A04s wymaga wymiany aby dostępna była zawartość urządzenia oraz do prawidłowego działania telefonu. Gdy telefon ma plamy na ekranie bądź nie wyświetla treści na ekranie proponujemy wymianę ekranu na nowy. W modelu A04s dostępne są oryginalne oraz zamienne części do naprawy. To klient decyduje z którego wariantu skorzysta.

Wymiana zbitej szybki

Ekran wyświetla treść lecz wierzchnia warstwa szybki jest pęknięta lub gdy pęknięte szkło ekranu zahacza się bądź kaleczy palce podczas korzystania. Należy w takim wypadku wymienić samą szybkę aby uniknąć dalszych uszkodzeń zarówno telefonu jak i skóry gdy użytkujemy smartfon.

Wymiana baterii

Bateria spuchła lub nie wystarcza na cały dzień? Wymiana na nową oryginalną baterię pozwoli na wyeliminowanie tego problemu. W przypadku wymiany baterii w telefonie Samsung A04s zalecamy naszym klientom montaż oryginalnej baterii co gwarantuje długie działanie jak i odpowiednią ilość energii dla urządzenia.

Wymiana złącza ładowania

Podczas podłączenia ładowarki do telefonu nie ładuje się lub wyświetla komunikat na ekranie o wolnym ładowaniu lub nie ma transmisji z komputerem? Wymiana złącza ładowania pozwoli na odzyskanie sprawności urządzenia, a telefon będzie się ładował prawidłowo oraz odzyska możliwość transmisji z komputerem po naprawie złącza.

Naprawa oprogramowania

Zarówno system Android na jakim działa Samsung A04s jak i inne systemy operacyjne potrafią się uszkodzić co wymaga reinstalacji systemu lub jego naprawy. W zależności jakiego rodzaju powstał błąd systemu należy dostosować opcję naprawy bądź wgrania systemu operacyjnego do telefonu. Po diagnozie i analizy stanu faktycznego można przystąpić do naprawy firmware sprzętu.