Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Serwis telefonów LG Lublin


Serwis telefonów LG w Lublinie to dla nas błahostka

Skorzystaj z naszej usługi naprawy telefonów LG w Lublinie. Wymiana ekranu, baterii, mikrofonów i wiele więcej. Daj nam szansę, by przywrócić Twojemu urządzeniu pełną funkcjonalność.

Seria LG G została wprowadzona po raz pierwszy w 2012 roku i jest obecnie flagowym urządzeniem dla LG. Seria LG G była tak naprawdę jednym z pierwszych telefonów z czterordzeniowym procesorem i łącznością 4G. Te dwie cechy odróżniają LG od ówczesnych konkurentów.

Patrząc na to, co LG ma teraz do zaoferowania, LG G7 ma karbowaną konstrukcję i większy wyświetlacz, a LG oficjalnie potwierdza, że jego strategia polega na trzymaniu się ekranów LCD dla serii G, przy jednoczesnym zachowaniu wyświetlaczy OLED dla smartfonów z serii V. LG G7 ThinQ stawia na sztuczną inteligencję w aparacie i lepszą jakość dźwięku. LG produkuje również szereg tabletów, takich jak G Pad i Optimus Pad. Są one znane z długiej żywotności baterii oraz mocnej i solidnej konstrukcji.

Jeśli na Twoim urządzeniu LG występują problemy wewnętrzne lub zewnętrzne, zarezerwuj naprawy u naszych specjalistów, którzy zdiagnozują i naprawią twoje urządzenie, przywracając je do normy.

Przykładowe modele telefonów marki LG które naprawiamy w naszym serwisie:

LG SX Screen, LG G6, LG V30, LG G Flex, LG G7, LG Q6