Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Redmi Note 11S


Naprawa telefonu Xiaomi Redmi Note 11S

Telefon Redmi Note 11s wypuszczony w 2022 roku przez Xiaomi w Polsce potrafi ulegać awariom. Pęknięcie, uszkodzona szybka, wyświetlacz bateria czy złącze ładowania.
Standard który przydarza się w poprzednich smartfonach jak i w Xiaomi Redmi Note 11S

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 11S?

Wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 11S

Wyświetlacz który zastosowano w tym modelu to AMOLED przez co koszt naprawy jest wyższy niż w przypadku wyświetlacza LCD. Mianowicie koszt wymiany wyświetlacza w Xiaomi to ok 600zł, zamiennik nie oryginalny Amoled to koszt ok 450zł


Ile kosztuje wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 11S?

Koszt wymiany zużytej bądź uszkodzonej baterii w telefonie Xiaomi 11s to 189zł w przypadku oryginalnej baterii zamiennej.


Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Xiaomi Redmi Note 11S?

Jeśli wyświetlacz działa prawidłowo oraz ekran dotykowy jest sprawny można wymienić samą szybkę wyświetlacza. Jest to tańsza opcja niż wymiana ekranu AMOLED. Jej koszt to 350zł lecz czas naprawy jest nieco dłuższy niż w przypadku wymiany całego modułu wraz z wyświetlaczem. Szafowany czas naprawy od 3 do 6 dni roboczych.


Ile kosztuje naprawa po zalaniu Xiaomi Redmi Note 11S?

Koszt naprawy zaczyna się od 150zł ponieważ ciężko jednoznacznie stwierdzić jak duży nakład pracy będzie potrzebny do naprawy telefonu po zalaniu określamy początkową kwotę która jest płatna w przypadku naprawy smartfona bez wymiany elementów takich jak wyświetlacz czy bateria.


Ile kosztuje wymiana złącza ładowania w Redmi Note 11s?

Port zastosowany w tym modelu to USB typu C a więc zaawansowane złącze do transmisji oraz ładowania szybkiego. Dlatego koszt wymiany złącza ładowania w Xiaomi Redmi Note 11S wynosi 170zł. Czas wymiany złącza w zależności od kolejki to 1h do 3 dni w przypadku gdy nie posiadamy części zamiennych na stanie.


Jaki jest koszt wymiany tylnej obudowy w Xiaomi Redmi Note 11S?

Tylna klapka zwana ogólnie obudową tylną potrafi pękać tak jak szybka wyświetlacza podczas zbyt mocnego nacisku lub gdy telefon upadnie na podłoże.

Należy wtedy liczyć się z kosztem 160zł za wymianę tylnej obudowy na nową oryginalną.


Pozostałe naprawy Xiaomi w naszym serwisie znajdziesz na stronie:

http://mobile-phone.pl/serwis/xiaomi