Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Serwis telefonów


Wymiana baterii w telefonie Lublin

Uszkodzona bateria w telefonie, szybko rozładowująca się bateria w tablecie, telefon wyłącza się gdy jest zimno, rozłącza się sam podczas połączenia, wyświetla na ekranie nieprawidłowe ładowanie lub podczas ładowania telefonu - ładowanie wzrasta od 10 do 50% w szybkim czasie - to wszystko wskazuje o wadliwej baterii, którą trzeba wymienić na nową. W serwisie Mobile-Phone.pl Lublin - możesz w bardzo krótkim czasie wymienić uszkodzoną baterię - w szybkim czasie naprawa w celu wymiany baterii telefonu w Lublinie. W takim przypadku lepiej nie czekać aż bateria "wybuchnie", jeśli bateria już jest spuchnięta to dla nas jest nie jest zbyt duży problem, w naszym serwisie telefonów i tabletów naprawa uszkodzonej baterii potrwa już od 15 minut. Na usługę wymiana baterii w telefonie udzielimy 3 miesiące gwarancji. 

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie?

Jaki jest całkowity koszt wymiany uszkodzonej baterii w smartfonie? Takie pytanie zadaje sobie ma każdy klient posiadający smartfon czy tablet, który szybko się rozładowuje. Istotną informacją dla każdego klienta jest znajomość ceny wymiany baterii czy to w tablecie czy w telefonie. Ceny wymiany baterii różnią się w zależności od modelu czy pojemności akumulatora. Oryginalna bateria będzie kosztować więcej niż jej zamiennik baterii. Wielu użytkowników zdaje sobie sprawę, że zamienniki mogą mieć niższe pojemności niż te, które są podane na etykiecie. Ceny wymiany baterii wahają się od kilkunastu złotych do kilkuset. W zależności od modelu i skomplikowania naprawy, profesjonalne serwisy tak jak my zajmujące się wymianą baterii w telefonach mogą mieć różne ceny dla różnych modeli. Niektórzy producenci smartfonów w oficjalnych komunikatach podają aktualne ceny wymiany baterii na dany rok kalendarzowy. Najlepiej najpierw zrobić wycenę, tak jak to robimy w naszym serwisie przy ulicy 1 Maja 29 w Lublinie. Klient otrzymuje z góry ustaloną cenę wymiany baterii, a po podjęciu decyzji pozostawia urządzenie na wymianę baterii. 

Problem z baterią lub słabo trzymająca bateria w telefonie? W serwisie telefonów Mobile-Phone Lublin bateria do telefonu dostępna jest często tak zwanie "od ręki". Cena samej baterii do telefonu może się od siebie różnić, ze względu na model smartfona, z którym przyjdziecie do naszego serwisu. Koszty wymiany baterii mniej więcej wahają się od 120 do 360 zł. W niektórych przypadkach sprawa jest banalnie prosta w przypadku jeśli jest do wymiany bateria gdzie dostęp do baterii jest po zdjęciu klapki która jest na zatrzaski, a nie klejona do obudowy. Wtedy cena wymiana baterii wówczas też jest stosunkowo niska. W starszych modelach wystarczy po prostu zdjąć klapkę i wymienić starą baterię na nową i można zrobić to samemu bez konieczności udawania się do serwisu telefonów w celu wymiany baterii na nową. W przypadku gdy dostanie się do baterii jest bardziej skomplikowane a nawet czasem trzeba demontować wyświetlacz koszt wymiany baterii jest droższy niż w telefonie który nie wymaga dużego nakładu pracy i czasu do demontażu starej baterii. Koszty wymiany baterii możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce cennik napraw. Jeśli natomiast nie znalazłeś danej wyceny skontaktuj się z nami w celu określenia kosztów wymiany baterii w Twoim telefonie czy tablecie.