Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Wymień baterię telefonu.

W sklepach czy w Internecie bez problemu kupisz baterie do konkretnych modeli telefonów, a także zestawy naprawcze. Są też filmy instruktażowe które pokazują, jak rozebrać telefon i wymienić baterię na nową. Wydaje się to jednak tylko pozornie proste ponieważ bez odpowiednich narzędzi możemy narobić więcej szkód jak korzyści na oszczędzaniu. W rzeczywistości problemy narastają, a zbyt gwałtowne użycie narzędzi do podważania może uszkodzić obudowę telefonu lub wyświetlacz czy inny podzespół. Lepiej nie oszczędzać na takiej operacji i oddawać telefon do naprawy. Serwisant szybko i sprawnie wymieni baterię, dostarczając klientowi w pełni sprawny smartfon.

Telefon szybko się rozładowuje.

W większości przypadków ta wada pojawia się po roku użytkowania urządzenia. Telefonu można używać, ale uważaj, aby nie doprowadzić do puchnięcia baterii. Jeśli obudowa telefonu nie zamyka się z powodu wybrzuszenia baterii lub są widoczne szczeliny (dziury między ekranem a obudową), zaleca się jak najszybszą wymianę uszkodzonej baterii na nową.

Dobrym pomysłem jest powierzenie telefonu serwisowi naprawczemu, który ma możliwość zamówienia oryginalnej baterii w celu wymiany starej baterii lub wysokiej jakości baterii zastępczej. Naprawy wykonywane przez ekspertów sprawią, że klienci otrzymają sprawny telefon z baterią, która wytrzyma długo.

Wymiana baterii w telefonie Lublin

Wiele osób nie wie, jak naprawić baterię telefonu i nawet nie zdaje sobie sprawy, że to możliwe. Nie każdy wie, ile będzie kosztować wymiana baterii w smartfonie, a przed rozpoczęciem takiej usługi warto poznać cennik usług, aby móc swobodnie wybierać. Wymiana wbudowanej baterii nie musi być droga. Oczywiście wszystko zależy od modelu posiadanego telefonu i podlega ekspertyzie która jest wykonana przez profesjonalnego eksperta. Klient zostanie o tym poinformowany i sam zdecyduje, czy jest to dla niego opłacalne, czy nie. Jednak wybór takiej usługi jest lepszy niż zakup nowego telefonu. W kwestii wymiany baterii warto wspomnieć, że całkowity koszt tej usługi wyniesie około 200zł.

Ze względu na różne doświadczenia telefon może nie być posłuszny. Najczęstsze to zepsute wyświetlacze, ingerencja wody, spowolnienia i problemy z baterią. Ostatni problem to najprostszy sposób jego rozwiązania, efekt wymiany baterii w telefonie sprawia, że zużyte urządzenie nie wymaga złomowania. Należy jednak zachować ostrożność podczas wymiany baterii. Na rynku jest tak wiele możliwości, że łatwo przegapić okazję. Wymiana starszej, gorzej działającej baterii (choć może być nowa) nie jest najlepszą strategią, dowiedz się, jak uniknąć nieprzyjemnych przygód kupując nową baterię do telefonu.

Kiedy najlepiej wymienić baterię telefonu na nową? 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli jednak będziesz obserwować że działanie telefonu w ciągu kilku miesięcy od zakupu pogorszyło się, możesz zauważyć oznaki, że nadszedł czas, aby go wymienić. Jakie są najczęstsze objawy?

Telefon wolno pracuje, zawiesza się, bateria puchnie, nie trzyma cały dzień, przeskakują procenty pokazujące stan baterii.