Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Wymiana baterii w telefonie Lublin

Uszkodzona bateria w telefonie, szybko rozładowująca się bateria w tablecie, telefon wyłącza się gdy jest zimno, rozłącza się sam podczas połączenia, wyświetla na ekranie nieprawidłowe ładowanie lub podczas ładowania telefonu - ładowanie wzrasta od 10 do 50% w szybkim czasie - to wszystko wskazuje o wadliwej baterii, którą trzeba wymienić na nową. W serwisie Mobile-Phone.pl Lublin - możesz w bardzo krótkim czasie wymienić uszkodzoną baterię - w szybkim czasie naprawa w celu wymiany baterii telefonu w Lublinie. W takim przypadku lepiej nie czekać aż bateria "wybuchnie", jeśli bateria już jest spuchnięta to dla nas jest nie jest zbyt duży problem, w naszym serwisie telefonów i tabletów naprawa uszkodzonej baterii potrwa już od 15 minut. Na usługę wymiana baterii w telefonie udzielimy 3 miesiące gwarancji. 

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie?

Jaki jest całkowity koszt wymiany uszkodzonej baterii w smartfonie? Takie pytanie zadaje sobie ma każdy klient posiadający smartfon czy tablet, który szybko się rozładowuje. Istotną informacją dla każdego klienta jest znajomość ceny wymiany baterii czy to w tablecie czy w telefonie. Ceny wymiany baterii różnią się w zależności od modelu czy pojemności akumulatora. Oryginalna bateria będzie kosztować więcej niż jej zamiennik baterii. Wielu użytkowników zdaje sobie sprawę, że zamienniki mogą mieć niższe pojemności niż te, które są podane na etykiecie. Ceny wymiany baterii wahają się od kilkunastu złotych do kilkuset. W zależności od modelu i skomplikowania naprawy, profesjonalne serwisy tak jak my zajmujące się wymianą baterii w telefonach mogą mieć różne ceny dla różnych modeli. Niektórzy producenci smartfonów w oficjalnych komunikatach podają aktualne ceny wymiany baterii na dany rok kalendarzowy. Najlepiej najpierw zrobić wycenę, tak jak to robimy w naszym serwisie przy ulicy 1 Maja 29 w Lublinie. Klient otrzymuje z góry ustaloną cenę wymiany baterii, a po podjęciu decyzji pozostawia urządzenie na wymianę baterii. 

Problem z baterią lub słabo trzymająca bateria w telefonie? W serwisie telefonów Mobile-Phone Lublin bateria do telefonu dostępna jest często tak zwanie "od ręki". Cena samej baterii do telefonu może się od siebie różnić, ze względu na model smartfona, z którym przyjdziecie do naszego serwisu. Koszty wymiany baterii mniej więcej wahają się od 120 do 360 zł. W niektórych przypadkach sprawa jest banalnie prosta w przypadku jeśli jest do wymiany bateria gdzie dostęp do baterii jest po zdjęciu klapki która jest na zatrzaski, a nie klejona do obudowy. Wtedy cena wymiana baterii wówczas też jest stosunkowo niska. W starszych modelach wystarczy po prostu zdjąć klapkę i wymienić starą baterię na nową i można zrobić to samemu bez konieczności udawania się do serwisu telefonów w celu wymiany baterii na nową. W przypadku gdy dostanie się do baterii jest bardziej skomplikowane a nawet czasem trzeba demontować wyświetlacz koszt wymiany baterii jest droższy niż w telefonie który nie wymaga dużego nakładu pracy i czasu do demontażu starej baterii. Koszty wymiany baterii możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce cennik napraw. Jeśli natomiast nie znalazłeś danej wyceny skontaktuj się z nami w celu określenia kosztów wymiany baterii w Twoim telefonie czy tablecie.

Wymień baterię telefonu.

W sklepach czy w Internecie bez problemu kupisz baterie do konkretnych modeli telefonów, a także zestawy naprawcze. Są też filmy instruktażowe które pokazują, jak rozebrać telefon i wymienić baterię na nową. Wydaje się to jednak tylko pozornie proste ponieważ bez odpowiednich narzędzi możemy narobić więcej szkód jak korzyści na oszczędzaniu. W rzeczywistości problemy narastają, a zbyt gwałtowne użycie narzędzi do podważania może uszkodzić obudowę telefonu lub wyświetlacz czy inny podzespół. Lepiej nie oszczędzać na takiej operacji i oddawać telefon do naprawy. Serwisant szybko i sprawnie wymieni baterię, dostarczając klientowi w pełni sprawny smartfon.

Telefon szybko się rozładowuje.

W większości przypadków ta wada pojawia się po roku użytkowania urządzenia. Telefonu można używać, ale uważaj, aby nie doprowadzić do puchnięcia baterii. Jeśli obudowa telefonu nie zamyka się z powodu wybrzuszenia baterii lub są widoczne szczeliny (dziury między ekranem a obudową), zaleca się jak najszybszą wymianę uszkodzonej baterii na nową.

Dobrym pomysłem jest powierzenie telefonu serwisowi naprawczemu, który ma możliwość zamówienia oryginalnej baterii w celu wymiany starej baterii lub wysokiej jakości baterii zastępczej. Naprawy wykonywane przez ekspertów sprawią, że klienci otrzymają sprawny telefon z baterią, która wytrzyma długo.

Wymiana baterii w telefonie Lublin

Wiele osób nie wie, jak naprawić baterię telefonu i nawet nie zdaje sobie sprawy, że to możliwe. Nie każdy wie, ile będzie kosztować wymiana baterii w smartfonie, a przed rozpoczęciem takiej usługi warto poznać cennik usług, aby móc swobodnie wybierać. Wymiana wbudowanej baterii nie musi być droga. Oczywiście wszystko zależy od modelu posiadanego telefonu i podlega ekspertyzie która jest wykonana przez profesjonalnego eksperta. Klient zostanie o tym poinformowany i sam zdecyduje, czy jest to dla niego opłacalne, czy nie. Jednak wybór takiej usługi jest lepszy niż zakup nowego telefonu. W kwestii wymiany baterii warto wspomnieć, że całkowity koszt tej usługi wyniesie około 200zł.

Ze względu na różne doświadczenia telefon może nie być posłuszny. Najczęstsze to zepsute wyświetlacze, ingerencja wody, spowolnienia i problemy z baterią. Ostatni problem to najprostszy sposób jego rozwiązania, efekt wymiany baterii w telefonie sprawia, że zużyte urządzenie nie wymaga złomowania. Należy jednak zachować ostrożność podczas wymiany baterii. Na rynku jest tak wiele możliwości, że łatwo przegapić okazję. Wymiana starszej, gorzej działającej baterii (choć może być nowa) nie jest najlepszą strategią, dowiedz się, jak uniknąć nieprzyjemnych przygód kupując nową baterię do telefonu.

Kiedy najlepiej wymienić baterię telefonu na nową? 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli jednak będziesz obserwować że działanie telefonu w ciągu kilku miesięcy od zakupu pogorszyło się, możesz zauważyć oznaki, że nadszedł czas, aby go wymienić. Jakie są najczęstsze objawy?

Telefon wolno pracuje, zawiesza się, bateria puchnie, nie trzyma cały dzień, przeskakują procenty pokazujące stan baterii.