Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Wymiana szybki LCD


Wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei

Uszkodzenie ekranu smartfona nie jest jednoznaczne. Uszkodzeniu może ulec sama szybka (wyświetlacz pokazuje obraz, a telefon funkcjonuje) lub wyświetlacz i szybka (czarny ekran, rozlany ekran) wtedy z telefonu nie da się korzystać. Decydując się na naprawę swojego smartfona Huawei pamiętaj, że masz możliwość wymiany samej szybki chociaż wiele serwisów telefonów celowo wprowadza klienta w błąd twierdząc, że nie da się wymienić samej szybki. To nieprawda. Wymiana samej szybki wymaga od serwisanta telefonu doświadczenia, a także użycia specjalnych maszyn. Typowe serwisy telefonów nie informują nawet klienta o takiej możliwości, bo nie robią takiej naprawy. Dlatego warto zlecić wykonanie naprawy profesjonalistom takim jak my.

Wymiana szybki w telefonie Huawei

Szukasz profesjonalnej naprawy swojego smartfona Huawei? Masz kłopot ze znalezieniem serwisu w swojej okolicy? Dobrze trafiłeś. Podwyższamy standardy w branży napraw telefonów dlatego przesyłki sprzętu do naszego serwisu oraz odesłanie naprawionego sprzętu jest darmowe. Telefon, który trafia do naszego serwisu przechodzi najpierw wstępną diagnozę. Diagnoza sprzętu (jakże by inaczej) jest darmowa. Dodatkowo oferujemy 12 miesięczną gwarancję door-to-door, która uprawnia Cię do zrealizowania bezpłatnego serwisu telefonu z każdego miejsca w kraju. Wiemy, że nasze usługi są profesjonalne i nie boimy się udzielić tak długiego okresu gwarancji. Części, które używamy do naprawy są oryginalne lub nie odbiegają od nich jakością. Każdy telefon traktujemy indywidualnie. Nie realizujemy masowych zleceń. Każda naprawa jest sprawdzana i musi przejść nasze restrykcyjne testy jakości zanim telefon znów trafi do właściciela. Zleć nam naprawę swojego telefonu i ciesz się sprawnym telefonem jak podczas zakupu swojego smartfona.

Telefony Huawei mają do siebie to, że długo pozostają w dobrej kondycji. Te telefony po prostu są żywotne. Można je naprawiać kilkukrotnie i korzystać przez kilka lat, a one nadal będą nam dobrze służyć. Zastanawiasz się czy warto przeznaczać pieniądze na naprawę? Z pewnością warto ze względu na to, że koszty naprawy smartfonów Huawei nie są wygórowane. No chyba, że jesteś posiadaczem modelu z serii Mate, który ma w nazwie "pro" i posiada zaokrąglony ekran bądź po prostu posiada wyświetlacz typu AMOLED które nie są tanie w produkcji a co za tym idzie w naprawie. Tak czy inaczej, zapraszam serdecznie do zlecenia nam naprawy Twojego smartfona Huawei. Czas realizacji naprawy mile Cię zaskoczy, jakość naprawy również. Nasze motto brzmi: daleko od przeciętności.