Wymiana baterii w Huawei P30 lite

Dec 09, 2019

Wymiana baterii w telefonie Huawei P30 lite

Profesjonalna usługa wymiany baterii w telefonie Huawei P30 lite

Usługa wymiany baterii w telefonie Huawei P30 lite polega na zdemontowaniu uszkodzonej bądź zużytej baterii w telefonie, a następnie na montażu nowej baterii. Wszystkie oferowane przez nas baterie pochodzą ze sprawdzonych źródeł oraz hurtowni części GSM na terenie Polski. Głównie montujemy oryginalne baterie marki Huawei lecz na życzenie klienta możemy zamontować zamiennik innej firmy. Użyta bateria jest dedykowana do danego modelu co gwarantuje zachowanie funkcjonowanie oraz właściwośc...

Wymiana tylnej obudowy iPhone

Dec 03, 2019

Aktualnie w najnowszych telefonach iPhone zamiast tylnej obudowy z metalu stosowane są szklane pokrywy które pękają podczas upadku. Na zdjęciu poniżej znajduje się iPhone X przed upadkiem i po naprawie. Jak widać uszkodzoną tylną pokrywę baterii w iPhone można naprawić a telefon wygląda jak by nigdy nie był uszkodzony.

Wymiana wyświetlacza Huawei P30 Lite

Oct 08, 2019

Wymiana wyświetlacza Huawei P30 lite

Oferujemy profesjonalną usługę wymiany wyświetlacza w telefonie marki Huawei model P30 lite. Zajmujemy się naprawą telefonów od wielu lat dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić urządzenie w sposób szybki oraz korzystny cenowo w połączeniu z jakością naprawy.

Koszt wymiany wyświetlacza w telefonie Huawei P30 lite to 350zł

Usługę naprawy uszkodzonego wyświetlacza w telefonie wykonujemy zazwyczaj tego samego dnia nawet w przeciągu 1 godziny.

Posiadamy specjalistyczne zaplecze serwisowe dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać naprawy w szybkim czasie.

Wymiana w...